Uitslagen Het Batouwe Betuws Jeugd Open 2019

Het was weer een feest! Check en download de uitslagen in PDF hieronder:

Categorie 1
Bruto

Heren
(Playoff)
1. Piet Hein Bakkenes (147)
2. Thijmen Batens (147)
3. Sjors den Ambtman (148)

Dames
1. Julika van Leijsen (164)
2. Quirine ter Meulen (184)

Categorie 2
Netto

1. Loïs Chin (153) 
2. Chris Scholten (157)
3. Marieke Ebens (158)

Categorie 3
Stableford

1. Ari Shin (63)
2. Quint Hulsman (62)
3. Casper de Kok (62)

Categorie 4
Stableford

1. Hidde Theijse (13)
2. Lars van Beem (12)
3. William Rooze (10)

The Neary's 2019

Wie slaat de bal het dichtst bij de pin op een PAR 3, op de green?

Categorie 1 • Thom van der Sluijs

Categorie 2 • Jelle Habraken

Categorie 3 • Gijs Adema

Categorie 4 • Hidde Theijse

The Longest's

Wie slaat de bal het verst van de tee, op de fairway?

Categorie 1

Dames • Quirine ter Meulen

Heren • Bob Cloosterman

Categorie 2

Dames • (niet gevallen)

Heren • Jelle Habraken

Categorie 3

Dames • (niet gevallen)

Heren • Valentijn Rekers

Categorie 4

Dames • Madelijn Doets

Heren • Lucas Walther

Neary
Longes
 

Birdies & Eagles 2019

Er zijn 90 Birdies gevallen en ... én 1 Eagle
Download hier beneden de hele PDF met alle Birdies en Eagles met naam en hole!

Download PDF

Winnaars BBJO 2018
 

Download hier alle uitslagen van 2018

Klik op de Icoontjes om de PDF te downloaden met de hele uitslag.

Uitslag Categorie 1

Heren

1. Jim Woudenberg (140 slagen)

2. Ché de Bake (144 slagen)

3. Ivar van Leijsen (147 slagen)

Dames

1. Zhen Bontan (136 slagen)

2. Christine Scholten (149 slagen)

3. Sophie Korthuijs (151 slagen)

Uitslag Categorie 2

1. Thymen Marcus (149 netto)

2. Max Kastelein (150 netto)

3. Jonathan Scholten (151 netto)

Uitslag Categorie 3

1. Jelle Habraken (71 punten)

2. Julian Sardaro (70 punten)

3. Sophie van Son (66 punten)

Uitslag Categorie 4

1. Dean van Rinsum (17 punten)

2. Jeroen Foekema (14 punten)

3. Lucas van Diermen (13 punten)

The Neary's 2018

Wie slaat de bal het dichtst bij de pin op een PAR 3?

Categorie 1 • Jim Kloosterman

Categorie 2 • Jonathan Scholten

Categorie 3 • Tim Borghuis

Categorie 4 • Annelise van Meegdenburg

The Longest's 2018

Wie slaat de bal het verst van de tee?

Categorie 1

Dames • Daphne van Son

Heren • Jens Houtepen

Categorie 2

Dames • Paulien Ottenheijm

Heren • Niet gevallen

Categorie 3

Dames • Loïs Chin

Heren • Joep van Arnhem

Categorie 4

Dames • Niet gevallen

Heren • Bastiaan van den Berg

Neary
Longes
 

Birdies & Eagles 2018

Er zijn 142 Birdies gevallen en ... maarliefst 3 Eagles
Download hier beneden de hele PDF met alle Birdies en Eagles met naam en hole!

Download PDF

2017 - Categorie 1

 

2017 - Winnaars Categorie 1

Categorie 1 is bruto over 2 dagen in 36 holes gelopen over de lussen Appel en Kersen

looks_one

Sjors den Ambtman

161 slagen

zaterdag 76 slagen

zondag 85 slagen

looks_two

Noud Klaessen

167 slagen

zaterdag 88 slagen

zondag 79 slagen

looks_3

Sikko Nederstigt

172 slagen

zaterdag 87 slagen

zondag 85 slagen

Overige deelnemers

Sander Dijkstra 173 slagen

Fleur de Haas 180 slagen

 

2017 - Winnaars Categorie 2

Categorie 2 is strokeplay / hcp-verrekening over 2 dagen in 36 holes gelopen over de lussen Appel en Kersen

looks_one

Shea O'Hare

141 slagen

zaterdag 73 slagen

zondag 68 slagen

looks_two

Marck van Heijningen

151 slagen

zaterdag 77 slagen

85 slagen

looks_3

Thijmen Marcus

153 slagen

zaterdag 85 slagen

68  slagen

 Overige deelnemers

Youri van Koppen 161 slagen

 

2017 - Winnaars Categorie 3

Categorie 3 is stableford over 2 dagen in 36 holes gelopen over de lussen Appel en Kersen

looks_one

Loïs Chin

59 punten

zaterdag 31 punten

zondag 28 punten

looks_two

Joep van Arnhem

58 punten

zaterdag 31 punten

zondag 27 punten

looks_3

Julian Sardaro

56 punten

zaterdag 24 punten

zondag 32 punten

Overige deelnemers

Mijke Pennock 56 punten

Thijmen Kobussen 48 punten

Tim Veenstra 36 punten

 

2017 - Winnaars Categorie 4

Categorie 4 is stableford over 1 dag in 9 holes gelopen over de lus Kersen

looks_one

Martijn de Bruijn

18 punten

looks_two

Dean van Rinsum

16 punten

looks_3

Casper de Kok

12 punten

Overige deelnemers

Boris Uytendaal 10 punten

Fleur Gaastra 10 punten

Kiki van Arnhem 10 punten

Bink Wateler 9 punten

Bastiaan van den Berg 4 punten